Nasze usługi:


  • Blacharstwo
  • Lakiernictwo
  • Mechanika
  • Naprawy powypadkowe
  • Przeglądy

Kim jesteśmy?

Naprawy powypadkowe, blacharstwo, lakiernictwo - tym zajmujemy się od początku lat 80-tych. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń i bogatej palety ciągle modyfikowanych lakierów wodorozcieńczalnych wiodących na rynku producentów. Wykonujemy naprawy powypadkowe wszystkich marek samochodów bezgotówkowo dla klientów towarzystw ubezpieczeniowych.

Staramy się powierzony nam samochód naprawić profesjonalnie, szybko i solidnie.

Naszą reklamą jest zadowolony Klient, który poleci nasz warsztat swoim znajomym, czy krewnym w kraju i za granicą.

W fachowość naszej kadry oraz kompetencję uwierzyli klienci z kraju i za granicy, w szczególności z Niemiec, Szwajcarii, Francji czy Norwegii.

Bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe technologie, które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy. Naprawy lakiernicze wykonujemy z użyciem jednych z najlepszych materiałów i lakierów wodorozcieńczalnych firmy RM i innych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Jesteśmy członkami DOLNOSLASKIEJ IZBY RZEMIOSŁA i PRZEDSIĘBORCZOŚCI we Wrocławiu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług blacharsko-lakierniczych oraz holowania - pomocy drogowej.

Nasz Zespół

Nasz zespół składa się z ludzi wykwalifikowanych i doświadczonych w swoim fachu. Pasja, która Nas łączy, otwartość na nowe możliwości, a przede wszystkim ciągła nauka i podążanie za nowymi trendami jest naszym niezaprzeczalnym atutem i kartą przetargową na rynku.